Beylikdüzü Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Beylikdüzü Beyaz Eşya Tamircisi

Beylikdüzü Beyaz Eşya Tamircisi
Beylikdüzü Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Beylikdüzü Beyaz Eşya Tamircisi, Beylikdüzü Buzdolabı Tamiri, Beylikdüzü Çamaşır Makinesi Tamiri, Beylikdüzü Bulaşık Makinesi Tamiri, Beylikdüzü Klima Kombi Tamiri, Beylikdüzü Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Beylikdüzü Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Beylikdüzü Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Beylikdüzü Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Beylikdüzü Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Beylikdüzü Bosch Teknik Servisi, Beylikdüzü Arçelik Teknik Servisi, Beylikdüzü Miele Teknik Servis, Beylikdüzü Elektrolux Teknik Servis, Beylikdüzü Mitsubishi Teknik Servis, Beylikdüzü Profilo Teknik Servis, Beylikdüzü Beko Teknik Servisi,
Beylikdüzü Samsung Teknik Servisi, Beylikdüzü Simens Teknik Servisi, Beylikdüzü Ariston Teknik Servisi, Beylikdüzü Vestel Teknik Servisi, Beylikdüzü Hotpoint Teknik Servisi, Beylikdüzü İndesit Teknik Servisi,
Beylikdüzü Altus Teknik Servisi,Beylikdüzü Grundig Teknik Servis, Beylikdüzü Alarko Teknik Servis, Beylikdüzü LG Teknik Servis,
Beylikdüzü Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Beylikdüzü Bosch Teknik Servisi, Beylikdüzü Miele Teknik Servis, Beylikdüzü Mitsubishi Teknik Servis, Beylikdüzü Arçelik Teknik Servisi, Beylikdüzü Elektrolux Teknik Servis, Beylikdüzü Profilo Teknik Servis, Beylikdüzü Beko Teknik Servisi, Beylikdüzü Samsung Teknik Servisi, Beylikdüzü Simens Teknik Servisi, Beylikdüzü Ariston Teknik Servisi, Beylikdüzü Vestel Teknik Servisi, Beylikdüzü Hotpoint Teknik Servisi, Beylikdüzü Altus Teknik Servisi, Beylikdüzü İndesit Teknik Servisi, Beylikdüzü Grundig Teknik Servis, Beylikdüzü LG Teknik Servis,Beylikdüzü Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*