Beykoz Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Beykoz Beyaz Eşya Tamircisi

Beykoz Beyaz Eşya Tamircisi
Beykoz Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Beykoz Beyaz Eşya Tamircisi, Beykoz Buzdolabı Tamiri, Beykoz Çamaşır Makinesi Tamiri, Beykoz Bulaşık Makinesi Tamiri, Beykoz Klima Kombi Tamiri, Beykoz Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Beykoz Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Beykoz Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Beykoz Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Beykoz Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Beykoz Bosch Teknik Servisi, Beykoz Arçelik Teknik Servisi, Beykoz Miele Teknik Servis, Beykoz Elektrolux Teknik Servis, Beykoz Mitsubishi Teknik Servis, Beykoz Profilo Teknik Servis, Beykoz Beko Teknik Servisi,
Beykoz Samsung Teknik Servisi, Beykoz Simens Teknik Servisi, Beykoz Ariston Teknik Servisi, Beykoz Vestel Teknik Servisi, Beykoz Hotpoint Teknik Servisi, Beykoz İndesit Teknik Servisi,
Beykoz Altus Teknik Servisi,Beykoz Grundig Teknik Servis, Beykoz Alarko Teknik Servis, Beykoz LG Teknik Servis,
Beykoz Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Beykoz Bosch Teknik Servisi, Beykoz Miele Teknik Servis, Beykoz Mitsubishi Teknik Servis, Beykoz Arçelik Teknik Servisi, Beykoz Elektrolux Teknik Servis, Beykoz Profilo Teknik Servis, Beykoz Beko Teknik Servisi, Beykoz Samsung Teknik Servisi, Beykoz Simens Teknik Servisi, Beykoz Ariston Teknik Servisi, Beykoz Vestel Teknik Servisi, Beykoz Hotpoint Teknik Servisi, Beykoz Altus Teknik Servisi, Beykoz İndesit Teknik Servisi, Beykoz Grundig Teknik Servis, Beykoz LG Teknik Servis,Beykoz Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*