BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Beyaz-esya-servisi
Beyaz-esya-servisi

BEYAZ EŞYA SERVİSİ


Beyaz Eşya Servisi 1998 Yılından beri İstanbul Beyaz Eşya servisi hizmeti vermekte olan firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile beyaz eşya teknik servisinde siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile doğru orantılı olarak büyümeye devam etmektedir. Sizlerin Memnuniyeti Bizlerin Başarıya Giden Hedefidir. Tüm Arızalı Ürünler yerinde yapılarak garanti verilmektedir.


Beyaz Eşya Servisi
Acil Beyaz Eşya Servisi iletişim

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi hızlı, garantili ve resmi olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Cihazınızda oluşan herhangi bir arızadan dolayı ürününüzün onarım aşamasını başlatabilirsiniz. Mobil gezici ekiplerimiz; cihazın kontrolünü gerçekleştirmek için adresinize ulaşmaktadır. Beyaz Eşya Servis merkezi ürünün durumunu sorguladıktan sonra en yakın servis noktasına yönlendirerek gerekli kontrolleri burada gerçekleştirmektedir.

Beyaz Eşya Teknik Servisi İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasında hizmet sunmaktadır. Garantili Servis olarak ürünün onarım veya bakım durumu gerçekleştiği durumlarda +1 yıl garanti süresi sunmaktadır. Ürünün onarım durumu hakkında bilgi sahip olmak için 444 7069 numaralı çağrı destek hattına ulaşarak ürünün onarım aşaması hakkında takip gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisi; aynı gün içerisinde adresinize servis yönlendirmektedir. Cihazın garanti durumunu sorgulamak, servis kaydı oluşturmak ve benzer işlemler yapmak için Beyaz Eşya Servisi Çağrı Merkezi ile iletişime geçerek cihaz ile ilgili işlemlerinizi hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasında bulunan mobil ekiplerimiz aracılığıyla Beyaz Eşya Teknik Servis hizmeti sunmaktayız.


beyaz-esya-servisi-
beyaz-esya-servisi-

BEYAZ EŞYA SERVİS HİZMETLERİ

  • Beyaz Eşya Arıza Bakım Servisi
  • Klima Arıza Bakım Montaj Servisi
  • Kombi Arıza Bakım Servisi
  • Buzdolabı Arıza Bakım Tamir Servisi
  • Çamaşır Makinesi Arıza Tamir Servisi
  • Bulaşık Makinesi Arıza Tamir Servisi

Sürekli yenilenen teknolojiye hakim, teknolojinin getirisi ile çeşitlenen kombi modelleri konusunda bilgisi olan , bünyesinde en donanımlı en profesyonel personelleri bulunduran teknik servisi olarak çalışmalarımızı gün geçtikçe hızlandırmaya devam edeceğiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile hizmetin en kalitesini sunmak için çalışmalarına devam eden servisine sizde gelin, rahat edin.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Beyaz Eşya Tamir Servis hizmeti vermekte olan firmamız, İstanbul Beyaz Eşya Teknik Servisi işinde uzman personelleri ile yeni teknolojileri sürekli takip etmekte ve yılda iki defa eğitimlere katılmaktadır.Artık Ekibimiz İle Türkiye Genelinde Daha Güçlüyüz


BEYAZ EŞYA KLİMA KOMBİ TEKNİK SERVİSE Mİ…
İhtiyacınız Var!

NEDEN ZORLU GROUP BEYAZ EŞYA SERVİSİ TERCİHİM ??

m ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü,güvenilir ve güler yüzlü olmak bizim için her zaman önemlidir. Çünkü servis sektöründe servis personellerimiz ailelerin evlerinde kullandığı Beyaz Eşya İle İlgili ürünlerini evlerde Tamir Servis hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.BEYAZ EŞYA SERVİSİBeyaz Eşya Kombi Klima Servisi Aynı Gün Servis Yerinde Onarım Garantili Hizmet


Beyaz Eşya Servisi
Beyaz Eşya Servisi

2 geri izleme / bildirim

  1. İSTANBUL BEYAZ EŞYA SERVİSİ ☎️ 444 7069 ☎️ BEYAZ EŞYA SERVİSİ
  2. İSTANBUL BEYAZ EŞYA SERVİSİ ☎️ 0552 816 6735 ☎️ BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*