Beyaz Eşya Servisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

BEYAZ EŞYA SERVİSİ İSTANBUL

Beyaz Eşya Servisi merkezimiz beyaz eşya servisi, kombi servisi ve klima alanlarında uzun yıllar hizmet verdiği servis, bakım ve onarım konularında uzmanlaşmış teknik personelleri ile kısa süre içerisinde sektörde söz sahibi olmuş ve günümüze kadar gelmiştir.

Arızalanan cihazlarınızın sorunlarını tespit etmek onarım ve bakımını sağlamak için çalışıyoruz. Beyaz Eşya Servis hizmeti; Türkiye gelişen sektöre ayak uydurmak için servis, bakım ve onarım konularında servis teknikerlerimiz teknik bilgilerini güncel tutmak ve geliştirmek için yıl içerisinde periyodik aralıklarla eğitime tabi tutulmaktadırlar. Firmamız ihtiyaçlarınıza kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde karşılamayı hedeflemekteler.

Beyaz Eşya Servis merkezi; hızlı ve garantili olarak talep ettiğiniz hizmeti sizlere sunmaktadır. Cihaz içerisinde oluşabilecek problemleri gidermek için en yakın noktadan beyaz eşya servis personelinin yönlendirmesini sağlamaktayız.

Beyaz Eşya Servis Merkezleri

Merkezimiz haftanın yedi (7) günü sizlere hizmet sunmaktadır. Arızalı, problemleri veya bakıma ihtiyacı olan elektronik beyaz eşya ve diğer ürünlerin ilgili işlemlerini aynı gün içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerinizde tespit edilen mevcut arızaların giderilmesi için çağrı destek hattı üzerinen bizimle temasa geçebilirsiniz. Maksimum 3 iş günü içerisinde sonuçlanacak olan arıza tespit işleminin detaylarını çağrı destek hattımız üzerinden öğrenebilirsiniz.

KALİTELİ HİZMET

Vizyonumuz & Misyonumuz

Verdiğimiz hizmetlerde tüm yasal gereklilikleri koşulları getirerek, müşterilerimizin hizmet ve kullanımına servis ağımız ile destek sağlamak, Ürün ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak; Türkiye’de en iyi teknik servis hizmeti sağlamayı amaçlıyoruz.

Kalite Politikamız


İstanbul beyaz Eşya servisi olarak klima bakım, montaj ve arıza giderme sürecini profesyonel ve titiz adımlar izleyerek çözüme ulaştırıyoruz. Deneyimlerimizden ve hızlı ve garantili ve tecrübeli servisimizden siz de destek almak istiyorsanız çağrı merkezimize ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul teknik servisi olarak her türlü sorunun üstesinden gelen deneyimli personelimiz sürekli kendini geliştirerek teknik servisi alanındaki teknolojileri ve gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Beyaz Eşya Servisi Hemen Hizmet

%100 güvenilir ve güler yüzlü hizmet garantisi!
Beyaz eşya tamir servisi kategorisinde, Türkiye’nin en iyi, hızlı ve ekonomik beyaz eşya firmaları yer almaktadır. 7/24 acil beyaz eşya bakım hizmeti veren firmalar yukarıdaki kategoride listelenmektedir. Listede yer alan her bir firmayı ayrı ayrı arayarak fiyat teklifi alabilir veya randevu oluşturabilirsiniz. Teknik Servis, bütün Türkiye’de her gün onlarca müşteriye servis vermekte olup, tüketici memnuniyeti adına ülkenin en iyi firmalarını listelemektedir.

Beyaz Eşya Onarım Servisi Hizmetleri

Beyaz eşya tamircileri aşağıdaki konularda servis vermektedir;

Buzdolabı onarım Servisi

Çamaşır Makinesi bakım Servisi

Bulaşık Makinesi tamir Servisi

Kurutma Makinesi onarım Servisi

Fırın bakım Servisi

Kombi bakım Servisi


Conta, hortum, başlık, musluk, kart yeniliği ve tamiri, kazan, düğme, kapak, anakart ve benzeri tüm nüsha parçaların tamir ve bakımları firmalarımız tarafından yapılmaktadır. Servis çağırmanız halinde yol, mesafe ve bölge gibi verilere bağlı olarak firmalar tarafından servis ücreti talep edilebilmektedir. Teknik Servis, bu hizmetin sunulması, sunum şekli, yeri, zamanı, ücreti gibi konularda söz sahibi değildir. Teknik Servis Global platformu, aramakta olduğunuz nitelikli firmaya ulaşabilmenizi kolaylaştıran yardımcı bir araçtır. İlişki ve sorumluluklar servis alan ve usta arasındadır.

Beyaz Eşya Tamir ve Bakım Servisi Hizmeti Verilen Markalar

Bosch
Samsung
Siemens
Philips
Vestel
Arçelik
Beko
Mitsubishi
Fakir
Miele
Vaillant
Baymak
Ariston
Lg
Ariston


Yaşam alanlarınızda kullanmış olduğunuz yoğun sayıda beyaz eşya bulunmakta ve bunların çok sık sorun verebildiği bir gerçektir ki beyaz eşya tamir servislerine ihtiyaç da bir o kadar çoktur. Bu beyaz eşyalar diğer elektronik eşyalar gibi, zamanla sorun yaratabilmektedirler.

Bu bozukluk yapma nedenleri ise ya teknik arızadan dolayı ya da bölüm ile alakalı bir zarar olmasından dolayı meydana gelmektedir. Evlerinizde kullanmış olduğunuz her tür beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve bakım işlerini kaliteli bir şekilde ve en uygun fiyatlarla beyaz eşya servisini Teknik Servis vermektedir.

Bu sayede kullanmış olduğunuz beyaz eşyalarınızın çıkarmış olduğu arızaları kısa zaman içerisinde çözerek, sizlerin kullanımına ilk günkü gibi sunuyor. Siz de Teknik Servisi ziyaret ederek, istediğiniz beyaz eşya servisi hizmetini alabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Onarım Servisi

Beyaz Eşya Servisi hizmeti veren şirketler, sizin mevcut buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, TV gibi ev aletlerinize tamir bakım ve onarım yapmaktadır. Bu şekilde hizmet alarak, bu cihazlardan aldığınız verim artıyor daha uzun yıllar bu makineleri kullanabiliyorsunuz. Yıllarca kullanmış olduğunuz ve bozukluk çıkarması muhtemel olan diğer tüm beyaz eşyalarınızda da sizlere hizmet sunabilmektedirler.

Garantili hizmet vermeyi kendisine vizyon edinen firmalar, her zaman müşterilerinin yanında bulunmaktadır. Her beyaz eşya tamir servisi sizlere garanti sunmamaktadır. Sizlere garanti veren servislerle çalışmak müşteriler için her zaman daha iyidir.

Beyaz Eşya Markaları

Bosch
Arçelik
Beko
Samsung
Vestel
Altus
AEG
Siemens

Bu ve bunun gibi pek çok markayı beyaz eşya servisleri onarmakta ve bakım yapmaktadır.

Buzdolabı Onarım Servisi

Beyaz eşya servisi görevleri içerisinde bulunan buzdolabı bakım ve tamir işleri, müşterilerin en çok talep ettiği hizmetlerin başında geliyor. Özellikle yaz aylarının gelişi ile beraber, kullanmış olduğunuz buzdolaplarınızın soğutmaması sizin başınızı ağrıtabilmektedir.

Böyle olduğu zaman yapmış olduğunuz yemekleriniz bozulabilir ve dökmek zorunda kalabilirsiniz.

Almış olduğunuz meyve ve sebzeleri buzdolabınız soğutamadığı için atabilirsiniz. Firmalar bozulmuş olan ve soğutma ile alakalı hasar çıkartan buzdolaplarınızı kısa süre içerisinde bakım ederek, sizlere teslim ediyor. servisin buzdolabı tamir ustaları, işlerinde epey tecrübeli ve uzman kişilerdir.

 

Buzdolabınızın çıkarmış olduğu problemi hemen son teknoljiye sahip malzemeler ile saptama ederek, çözmektedirler. Eğer buzdolabınız yapılmak için götürülmek zorunda kalınırsa, en kısa süre içerisinde tamiri yapıldıktan sonra size teslim edilmektedir.

Bazı firmalar buzdolabı bakım servisi hizmetini 1 yıl kullanıcı garantisi altında sizlere vermektedir. Bu süre içerisinde buzdolabınızın zarar çıkarması durumunda ise ücretsiz bir biçimde hizmet hizmeti alıyorsunuz. Şirketler Ariston, Altus, Arçelik, Beko ve bunun gibi diğer birçok kullanmış olduğunuz buzdolabı markalarına onarım görev hizmeti veriyor.

Çamaşır Makinesi Servisi

Servisin vermiş olduğu beyaz eşya tamir servisi görevleri arasında yer alan çamaşır makinesi servisi hizmeti, her marka makinenizin uygulama bakım bölümü değişimlerini yapmaktadır.

Beko ve Arçelik gibi çok sayıda çamaşır makinesi markalarınızda meydana gelmiş olan her türlü arızanın giderilmesi için Teknik Servis beyaz eşya servisi numarasına ulaşabilirsiniz. Diğer beyaz eşya servisi görevleri gibi çamaşır makinesi servisi hizmetini firmadan garanti kapsamı içerisinde alabiliyorsunuz.

Şirket çamaşır makinesi servisi hizmetini hem uygun fiyatlarla, hem de uygun taksit seçenekleri ile müşterilerinin hizmetine sunuyor. alıcı memnuniyetine son derece değer veren ve kaliteden ödün vermeyen firma, sizlere en düzgün hizmeti sunuyor.

Çamaşır makinenizin bozukluk çıkarması durumunda firmaya haftanın 7 günü 24 saati ulaşmanız mümkündür. Saatin kaç olduğu önemli olmaksızın sizler için 7/24 servis sunan şirketler bulunmaktadır.

Bulaşık Makinesi Servisi

Çoğu insan evlerinde bulaşık makinesi kullanmaktadır. Bulaşık makinesi kullanan kişilerin kullanmış oldukları su miktarı, elde bulaşık yıkanırken kullanmış olduğu su miktarından oldukça azdır. Bu durum ise su faturalarının daha az gelmesini sağlamaktadır.

Böyle bir avantajınız varken, bulaşık makinenizin bozulması ve arıza yapması elde bulaşıklarınızı yıkamaya ve çok fazla su harcayarak faturalarınızın çokça gelmesini sağlayacaktır.

Evlerinizde kullanmış olduğunuz bulaşık makinelerinizin arızalanması durumunda, Hemengeliriz.com firması sizlere en nitelikli ve aynı zamanda uygun fiyatlı teknik servis hizmeti sunuyor. servisin sunmuş olduğu beyaz eşya servisi içerisinde bulunan hizmetlerinden bir tanesi olan bulaşık makinesi arızaları, seçenek talep edilen hizmetlerin başında geliyor. Kullanmış olduğunuz Bosch, Hoover, Profilo, LG, Samsung gibi bulaşık makinesi markalarının uygulama servisini işletme ile iletişime geçerek, hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz.

Diğer servisler il beraber bazı şirketler sizlere 1 yıl gibi uzun süreli güvence boyutu fırsatını yakalamış olursunuz. güvence süresi içerisinde kullanmış olduğunuz bulaşık makinelerinizin yedek parça değişimleri şirket tarafından masrafsız bir tasvirde yapılmaktadır. Siz de bulaşık makinesi arızaları için, firmayla bağlantı kurabilirsiniz.

Verilen Hizmetler Nelerdir?

İnternet üzerinden uzun süredir müşterilerine beyaz eşya servisi hizmeti veren firmalar, hem kaliteli hem de hesaplı fiyat politikası uygulamaktadır. İşletmeler her çeşit beyaz eşyalarınızın periyodik bakımlarını ve tamiratlarını yapmaktadır.

Firmaların vermiş olduğu hizmetler şu şekildedir;

Buzdolabı tamir Servisi,
Çamaşır makinesi teknik servisi,
Bulaşık makinesi arıza servisi,
Derin Dondurucu Servisi,
Ankastre Fırın Tamiri,

gibi çok sayıda hizmeti bulunmaktadır.

Siz de istediğiniz hizmeti istanbulbeyazesyaservisi.com.tr  internet sitesini ziyaret ederek alabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve kıymetli Teknisyen ustaları sizlere en iyi hizmeti, kısa zaman içerisinde sunuyorlar.

Beyaz Eşya Tamir Servisi Ücretleri

Firmanın müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler kaliteli olduğu gibi, uygun fiyatlıdır. İster beyaz eşya servisi hizmeti alın, isterseniz de elektronik eşya onarımı hizmetinden faydalanın firmalar, sizlere taksit seçenekleri sunuyor.

Peşin harcama yapmak isteyen müşteriler, servisin indirimlerinden faydalanıyorlar. taksitli ödeme seçenekleri, banka kartı ile ödeme gibi birçok opsiyon firmalarda hizmetinize sunulmuştur. Beyaz eşya onarımı servisleri sizlere en hızlı, en ucuz hizmeti verecektir.

1 geri izleme / bildirim

  1. İSTANBUL BEYAZ EŞYA SERVİSİ ☎️ 444 7069 ☎️ BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*