İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Beyaz Eşya Servis Merkezi Beyaz Eşya Servis - İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 70 69 ☎️

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL'UN EN YAYGIN SERVİS AĞI 444 7069
İstanbul geneli beyaz eşya servisi için çağrı merkezini arayıp arıza kaydı oluşturunuz. Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Buzdolabı Ocak Fırın Cihazlarının Arızaları İçin Profesyonel Yetkili Teknik Servisimize Başvurun
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ TIKLA ARA

Beyaz Eşya Servis

Beyaz Eşya Servisi Olarak Profesyonel teknisyen kadromuzla arızalanan cihazlarınızın sorunlarını yerinde tespit ediyoruz. Cihazlarınızın onarım ve bakımını sağlamak için çalışıyoruz. Gelişen sektöre ayak uydurmak için servis, bakım ve onarım konularında kendimizi daima geliştiriyoruz.

Size Özel 1 Yıl Garanti

Beyaz Eşya Servis Müşterimize sunduğumuz hizmetlerimiz faturalandırılmakta ve bir yıl servis garantisi verilmektedir. Böylece aynı yerden oluşabilecek arızada hem servis ücreti hem de parça ücreti ödemezsiniz.


Nakit ve Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı

Teknik ekibimiz arıza tespitinden veya cihazın bakımı ile ilgili bilgi verdikten sonra, müşterimizin onayı ile işlem yapılır. Kredi kartı ile kolayca ödeme yapabilirsiniz!

İstanbul Beyaz Eşya Servisi

Kombi Klima ve Beyaz Eşya Teknik Servisini

Hemen Arayın !

Profesyonel Kombi ve Klima Servisimiz Size Çok Yakın

27 Aralık 2020
62 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button7/24 Çağrı Merkezi İSTANBUL BEYAZ EŞYA SERVİSİ