Beşiktaş Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Beşiktaş Beyaz Eşya Tamircisi

Beşiktaş Beyaz Eşya Tamircisi
Beşiktaş Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Beşiktaş Beyaz Eşya Tamircisi, Beşiktaş Buzdolabı Tamiri, Beşiktaş Çamaşır Makinesi Tamiri, Beşiktaş Bulaşık Makinesi Tamiri, Beşiktaş Klima Kombi Tamiri, Beşiktaş Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Beşiktaş Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Beşiktaş Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Beşiktaş Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Beşiktaş Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Beşiktaş Bosch Teknik Servisi, Beşiktaş Arçelik Teknik Servisi, Beşiktaş Miele Teknik Servis, Beşiktaş Elektrolux Teknik Servis, Beşiktaş Mitsubishi Teknik Servis, Beşiktaş Profilo Teknik Servis, Beşiktaş Beko Teknik Servisi,
Beşiktaş Samsung Teknik Servisi, Beşiktaş Simens Teknik Servisi, Beşiktaş Ariston Teknik Servisi, Beşiktaş Vestel Teknik Servisi, Beşiktaş Hotpoint Teknik Servisi, Beşiktaş İndesit Teknik Servisi,
Beşiktaş Altus Teknik Servisi,Beşiktaş Grundig Teknik Servis, Beşiktaş Alarko Teknik Servis, Beşiktaş LG Teknik Servis,
Beşiktaş Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Beşiktaş Bosch Teknik Servisi, Beşiktaş Miele Teknik Servis, Beşiktaş Mitsubishi Teknik Servis, Beşiktaş Arçelik Teknik Servisi, Beşiktaş Elektrolux Teknik Servis, Beşiktaş Profilo Teknik Servis, Beşiktaş Beko Teknik Servisi, Beşiktaş Samsung Teknik Servisi, Beşiktaş Simens Teknik Servisi, Beşiktaş Ariston Teknik Servisi, Beşiktaş Vestel Teknik Servisi, Beşiktaş Hotpoint Teknik Servisi, Beşiktaş Altus Teknik Servisi, Beşiktaş İndesit Teknik Servisi, Beşiktaş Grundig Teknik Servis, Beşiktaş LG Teknik Servis,Beşiktaş Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*