Başakşehir Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Başakşehir Beyaz Eşya Tamircisi

Başakşehir Beyaz Eşya Tamircisi
Başakşehir Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Başakşehir Beyaz Eşya Tamircisi, Başakşehir Buzdolabı Tamiri, Başakşehir Çamaşır Makinesi Tamiri, Başakşehir Bulaşık Makinesi Tamiri, Başakşehir Klima Kombi Tamiri, Başakşehir Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Başakşehir Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Başakşehir Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Başakşehir Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Başakşehir Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Başakşehir Bosch Teknik Servisi, Başakşehir Arçelik Teknik Servisi, Başakşehir Miele Teknik Servis, Başakşehir Elektrolux Teknik Servis, Başakşehir Mitsubishi Teknik Servis, Başakşehir Profilo Teknik Servis, Başakşehir Beko Teknik Servisi,
Başakşehir Samsung Teknik Servisi, Başakşehir Simens Teknik Servisi, Başakşehir Ariston Teknik Servisi, Başakşehir Vestel Teknik Servisi, Başakşehir Hotpoint Teknik Servisi, Başakşehir İndesit Teknik Servisi,
Başakşehir Altus Teknik Servisi,Başakşehir Grundig Teknik Servis, Başakşehir Alarko Teknik Servis, Başakşehir LG Teknik Servis,
Başakşehir Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Başakşehir Bosch Teknik Servisi, Başakşehir Miele Teknik Servis, Başakşehir Mitsubishi Teknik Servis, Başakşehir Arçelik Teknik Servisi, Başakşehir Elektrolux Teknik Servis, Başakşehir Profilo Teknik Servis, Başakşehir Beko Teknik Servisi, Başakşehir Samsung Teknik Servisi, Başakşehir Simens Teknik Servisi, Başakşehir Ariston Teknik Servisi, Başakşehir Vestel Teknik Servisi, Başakşehir Hotpoint Teknik Servisi, Başakşehir Altus Teknik Servisi, Başakşehir İndesit Teknik Servisi, Başakşehir Grundig Teknik Servis, Başakşehir LG Teknik Servis,Başakşehir Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*