İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Beyaz Eşya Servis Merkezi Bakırköy Beyaz Eşya Servisi - İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 70 69 ☎️

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL'UN EN YAYGIN SERVİS AĞI 444 7069
İstanbul geneli beyaz eşya servisi için çağrı merkezini arayıp arıza kaydı oluşturunuz. Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Buzdolabı Ocak Fırın Cihazlarının Arızaları İçin Profesyonel Yetkili Teknik Servisimize Başvurun
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ TIKLA ARA

Bakırköy Beyaz Eşya Servisi

Bakırköy Beyaz Eşya Servisi
Bahçelievler Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi 444 95 87 ...

Bakırköy, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ilçedir. İstanbul’un batı yarısında, Çatalca Yarımadası üzerinde, Marmara Denizi’nin kuzeydoğu sahillerinde yer alır. 1926 yılında kurulan Bakırköy İlçesi, 1992’de bugünkü sınırlarına ulaşmıştır. İlçeyi batıdan Küçükçekmece, kuzeyden Bahçelievler, kuzeydoğudan Güngören ve doğudan Zeytinburnu ilçeleriyle, güneyden Marmara Denizi çevrelemektedir.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası tüm ilçe ve mahallelerinde marka ve model ayırmaksızın tüm beyaz eşya, klima ve kombi tamir, bakım ve onarımlarını yapmaktayız.Tecrübeli personelimizle buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima gibi ürünlerin arızalarına garantili çözüm bulmaktayız.Yine bunlara ait yedek parça ve teknik servis hizmetlerini kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Kalitemiz hizmetimizdedir. Firmamız yaptığı işin arkasında duran, müşteri memnuniyetini tüm ilkelerin önünde tutan, hizmet kalitesinden ödün vermeyen, çözüm odaklı yapısı ile siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmeti sağlamayı hedeflemektedir.
İstanbul Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Teknik Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize karşı doğru konuşmak, sunduğumuz hizmeti kalite ve garanti çerçevesi içerisinde sağlam yapmak ve kesinlikle haksız kazanç elde etmemek bizim için en önemli ilkelerdir.Farkındalığımız işimizi ustalık ile yapmamızdır.

İstanbul Beyaz Eşya, Klima ve Kombi Tamir-Bakım ve Onarım Servisi olarak istediğiniz zaman servisimizden randevu alabilirsiniz.

22 Ağustos 2020
253 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button7/24 Çağrı Merkezi İSTANBUL BEYAZ EŞYA SERVİSİ