Avcılar Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Avcılar Beyaz Eşya Tamircisi

Avcılar Beyaz Eşya Tamircisi
Avcılar Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Avcılar Beyaz Eşya Tamircisi, Avcılar Buzdolabı Tamiri, Avcılar Çamaşır Makinesi Tamiri, Avcılar Bulaşık Makinesi Tamiri, Avcılar Klima Kombi Tamiri, Avcılar Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Avcılar Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Avcılar Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Avcılar Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Avcılar Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Avcılar Bosch Teknik Servisi, Avcılar Arçelik Teknik Servisi, Avcılar Miele Teknik Servis, Avcılar Elektrolux Teknik Servis, Avcılar Mitsubishi Teknik Servis, Avcılar Profilo Teknik Servis, Avcılar Beko Teknik Servisi,
Avcılar Samsung Teknik Servisi, Avcılar Simens Teknik Servisi, Avcılar Ariston Teknik Servisi, Avcılar Vestel Teknik Servisi, Avcılar Hotpoint Teknik Servisi, Avcılar İndesit Teknik Servisi,
Avcılar Altus Teknik Servisi,Avcılar Grundig Teknik Servis, Avcılar Alarko Teknik Servis, Avcılar LG Teknik Servis,
Avcılar Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Avcılar Bosch Teknik Servisi, Avcılar Miele Teknik Servis, Avcılar Mitsubishi Teknik Servis, Avcılar Arçelik Teknik Servisi, Avcılar Elektrolux Teknik Servis, Avcılar Profilo Teknik Servis, Avcılar Beko Teknik Servisi, Avcılar Samsung Teknik Servisi, Avcılar Simens Teknik Servisi, Avcılar Ariston Teknik Servisi, Avcılar Vestel Teknik Servisi, Avcılar Hotpoint Teknik Servisi, Avcılar Altus Teknik Servisi, Avcılar İndesit Teknik Servisi, Avcılar Grundig Teknik Servis, Avcılar LG Teknik Servis,Avcılar Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*