Ataşehir Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Ataşehir Beyaz Eşya Tamircisi

Ataşehir Beyaz Eşya Tamircisi
Ataşehir Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Ataşehir Beyaz Eşya Tamircisi, Ataşehir Buzdolabı Tamiri, Ataşehir Çamaşır Makinesi Tamiri, Ataşehir Bulaşık Makinesi Tamiri, Ataşehir Klima Kombi Tamiri, Ataşehir Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Ataşehir Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Ataşehir Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Ataşehir Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Ataşehir Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Ataşehir Bosch Teknik Servisi, Ataşehir Arçelik Teknik Servisi, Ataşehir Miele Teknik Servis, Ataşehir Elektrolux Teknik Servis, Ataşehir Mitsubishi Teknik Servis, Ataşehir Profilo Teknik Servis, Ataşehir Beko Teknik Servisi,
Ataşehir Samsung Teknik Servisi, Ataşehir Simens Teknik Servisi, Ataşehir Ariston Teknik Servisi, Ataşehir Vestel Teknik Servisi, Ataşehir Hotpoint Teknik Servisi, Ataşehir İndesit Teknik Servisi,
Ataşehir Altus Teknik Servisi,Ataşehir Grundig Teknik Servis, Ataşehir Alarko Teknik Servis, Ataşehir LG Teknik Servis,
Ataşehir Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Ataşehir Bosch Teknik Servisi, Ataşehir Miele Teknik Servis, Ataşehir Mitsubishi Teknik Servis, Ataşehir Arçelik Teknik Servisi, Ataşehir Elektrolux Teknik Servis, Ataşehir Profilo Teknik Servis, Ataşehir Beko Teknik Servisi, Ataşehir Samsung Teknik Servisi, Ataşehir Simens Teknik Servisi, Ataşehir Ariston Teknik Servisi, Ataşehir Vestel Teknik Servisi, Ataşehir Hotpoint Teknik Servisi, Ataşehir Altus Teknik Servisi, Ataşehir İndesit Teknik Servisi, Ataşehir Grundig Teknik Servis, Ataşehir LG Teknik Servis,Ataşehir Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*