Arnavutköy Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

ARNAVUTKÖY BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİSİ

Arnavutköy Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı & Güvenilir &Uzman 35 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul  her bölgesine çıkan ekiplerimizle sizinle çalışmaktan memnun oluruz.
Arnavutköy Buzdolabı Tamiri, Arnavutköy Çamaşır Makinesi Tamiri, Arnavutköy Bulaşık Makinesi Tamiri, Arnavutköy Klima-Kombi Tamiri, Arnavutköy Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Arnavutköy Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Arnavutköy Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..

Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Arnavutköy Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.

Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Arnavutköy

Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.

Arnavutköy Bosch Teknik Servisi, Arnavutköy Arçelik Teknik Servisi, Arnavutköy Miele Teknik Servis, Arnavutköy Elektrolux Teknik Servis, Arnavutköy Mitsubishi Teknik Servis, Arnavutköy Profilo Teknik Servis, Arnavutköy Beko Teknik Servisi,
Arnavutköy Samsung Teknik Servisi, Arnavutköy Simens Teknik Servisi, Arnavutköy Ariston Teknik Servisi, Arnavutköy Vestel Teknik Servisi, Arnavutköy Hotpoint Teknik Servisi, Arnavutköy İndesit Teknik Servisi,
Arnavutköy Altus Teknik Servisi,Arnavutköy Grundig Teknik Servis, Arnavutköy Alarko Teknik Servis, Arnavutköy LG Teknik Servis,
Arnavutköy Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*