İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Beyaz Eşya Servis Merkezi Ariston Servis - İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 70 69 ☎️

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL'UN EN YAYGIN SERVİS AĞI 444 7069
İstanbul geneli beyaz eşya servisi için çağrı merkezini arayıp arıza kaydı oluşturunuz. Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Buzdolabı Ocak Fırın Cihazlarının Arızaları İçin Profesyonel Yetkili Teknik Servisimize Başvurun
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ TIKLA ARA
Ariston Servis

Ariston Servisi

İSTANBUL ARİSTON SERVİS HİZMETİ

Ariston Servisi Yaygın servis ağı ile İstanbul’un her bölgesine yüksek teknolojik donanıma sahip ekiplerimizle Ariston beyaz eşya – kombi ve klima servis hizmeti veriyoruz. Hotpoint Ariston servis İstanbul’un her yerine çözüm ulaştırmaktadır.

Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman servis elemanları Hotpoint Ariston markalı tüm cihazların arızalarına profesyonel bir şekilde çözüm üretmektedir.

İstanbul Hotpoint Ariston servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 18 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Hotpoint Ariston servisleri hizmetleri arasında bulunan, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin tamir, bakım ve montajı bulunmaktadır. Hotpoint Ariston servis İstanbul’un Avcılar, Bakırköy, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Şişli, Bahçelievler, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar, gibi büyük ilçelerinin yanı sıra tüm ilçe ve semtlerine servis imkanı sunmaktadır.

Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca İstanbul’un tüm servis, bakım, onarım ve montaj gibi işlemlerini başarılı bir şekilde yürüten Hotpoint Ariston servis elemanları alanında uzmanlaşmakta ve her geçen gün kendini güncellemektedir.

Her geçen gün daha kaliteli hizmeti müşterilerine ulaştırmak için çalışan Hotpoint Ariston servisi istanbul’un her yerine ulaşmakta ve arızalara profesyonel çözümler üretmektedir. Cihazlarınızın tüm arızalarını sonuca ulaştıran Hotpoint Ariston servisleri bir telefon kadar uzağınızda bulunmaktadır.

Hotpoint Ariston servisi İstanbul’un ilçe ve semtlerde verdiği hizmetler;

  • Arıza tespiti
  • Bakım ve Onarım
  • Yedek Parça
  • Montaj

Peki, Hotpoint Ariston servis İstanbul’un hangi cihazların tamir işlerini yürütmektedir?

  • Klima Bakım, Montaj ve Servisi
  • Beyaz Eşya Bakım, Montaj ve Servisi
  • Ankastre Ürünlerin Bakım, Montaj ve Servisi

Çağrı merkezimizi arayıp servis talebinde bulunarak tüm arızalarınıza kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Bize ulaşmak için 0850 466 4454 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden online servis talep formunu doldurarak da bize ulaşabilir ve sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. İstanbul Hotpoint Ariston servisleri ile cihazlarınızın bakım, montaj ve onarım işlemlerini en kaliteli ve hızlı bir biçimde yapabilirsiniz.

24 Aralık 2020
59 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now Button7/24 Çağrı Merkezi İSTANBUL BEYAZ EŞYA SERVİSİ