İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 7069 ☎️ Beyaz Eşya Servis Merkezi Arçelik Servisi | İstanbul Beyaz Eşya Servisi ☎️ 444 70 69 ☎️

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL'UN EN YAYGIN SERVİS AĞI 444 7069
İstanbul geneli beyaz eşya servisi için çağrı merkezini arayıp arıza kaydı oluşturunuz. Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Buzdolabı Ocak Fırın Cihazlarının Arızaları İçin Profesyonel Yetkili Teknik Servisimize Başvurun
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ TIKLA ARA

Arçelik Servis

Arçelik Servis

#Arçelik Servis, #Arçelik Servisi

Arçelik Servisi Olarak Hizmet veren Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar geçen zamanda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.
 
Temel ilkelerinden asla ödün vermeyen Arçelik Servisi‘miz bugün; Arçelik servisidir. Her geçen gün daha geniş müşteri kitlesine ulaşarak, kaliteli hizmet anlayışına damgasını vuran Arçelik Servis kaliteyi güvenle birleştirerek, gelecektede müşterilerine aynı gayret ve özveriyle hizmet vererek, doğru kalite, doğru adres olmaya devam edecektir.

KALİTE PROGRAMIMIZ

“Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek “

HİZMETLERİMİZ

Arçelik servisi olarak, Arçelik Beko Altus cihazlarınızın hertürlü bakımını yapmaktadır.

ONARIM


Servisimiz Arçelik Beko Altus  markalarına ait Arçelik Buzdolabı, Arçelik Çamaşır Makinesi, Arçelik Bulaşık Makinesi, Arçelik Kurutma Makinesi, Arçelik Fırın, Arçelik Klima,Arçelik kombi, Arçelik Ankastre Cihazlarınızın onarımını yapmakta ve değişen her parçaya (1)Bir yıl garanti vermektedir

NEDEN ARÇELİK SERVİS TERCİHİ ?

Günlük yaşamımızın her alanında Arçelik   Beya eşyaları kullanmaktayız. 
Arçelik Çamaşır MakinesiArçelik Bulaşık Makinesi, Arçelik Buzdolabı, Arçelik Fırın, Arçelik Klima, Arçelik Kombi Arçelik Ankastre Seti gibi beyaz eşyalarında, elektronik cihaz olması sebebiyle bir zaman  sonra arızalar yaşayabilirsiniz yaşadığınız problemlerde en doğru Arçelik  Servisi bulmanız yararınıza olacaktır. 
 
Arçelik  Servisi olarak tüm beyaz eşya ürünlerinin servis hizmeti konusunda işimizi dürüstlükle yapıyoruz. Arçelik Beyaz Eşya Servisi alanında en başarılı firmalardan birisiyiz. Yaşadığınız arıza problemlerini kesinlikle sorun yaşamadan en kısa sürede tamir ediyoruz. 
Arıza onarımları ve orijinal parça değişimlerinin yanı sıra Servis ve bakım hizmeti, garantili, güvenilir, Günün her saatinde servis imkanı sunmaktayız
 

ARÇELİK BEYAZ EŞYA KLİMA KOMBİ SERVİS HİZMETLERİ


ARÇELİK SERVİSİ OLARAK KALİTELİ VE TECRÜBELİ BİR ALANDA SENELERDİR SÜREN ÇALIŞMA ORTAYA KOYMAKTADIR. TECRÜBESİ İLE FİRMAMIZ OLDUKÇA YOĞUN BİR ÇALIŞMA SÜRECİYLE KALİTELİ İŞLER ORTAYA KOYMUŞTUR. BU ALANDA ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ KENDİ ÇITASINI YÜKSELTEREK ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEKTEDİR. KALİTELİ KADROSUYLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE HİZMETLER VERİLMEKTEDİR.
 
Verilen hizmetlerde sağlamış olduğu imkânları ile ön plana çıkmaktadır. Çalışma standartları yüksek, oldukça yenilikçi bir firmadır. Kaliteli olarak hizmet veren Arçelik  servis yapısıyla ve verdiği hizmetleriyle teknik servis olma özelliğini devam ettirmektedir.
 
Beyaz eşya servisi olarak Arçelik  servisi bütün eşyalardaki problemlere kısa sürede çözümler üretip ekip halinde sorunu çözmektedir.
Ekibimiz oldukça kaliteli ve alanında yeterince tecrübeli insanlardan oluşmuştur. Çalışmalar son derece uzmanlık yaklaşımlarıyla sonuçlanmaktadır. Bu çözümlerle oldukça hızlı ve kaliteli hizmetler ortaya koyulmaktadır. Daha iyi ve daha güvenli hizmetler için çalışılmakta bu konuda aranan firma olma özelliği taşımaktadır.


Özgüveni kaliteli ve tecrübeli yapı oldukça başarılı sonuçlarla ortaya koyulmaktadır. Bayi görevi gören Arçelik  teknik servis Teknik servis olarak, müşterilerimizin memnuniyeti olması ve güvenli bir ortamda servis ihtiyacını karşılaması için firmamız oldukça yoğun bir çaba göstermektedir. Misyonumuz müşteri memnuniyetini esas alır ve sonuçlara en makul ve hızlı sonuçlar vererek sorunları çözümlemektir.

Bütün çözüm ve adımlar son derece uzman bir ekiple yapılmakta bu adımda da kaliteden asla geri adım atılmamaktadır. Kaliteli güvenli ve uzman çalışmalar için firma olarak servis özelliğini yitirmeden son derece modern çalışmalar ortaya koymaktayız. Arçelik  Teknik Servisimiz yoğun olarak çalışmakta ve oldukça tercih edilir bir misyon sergilemektedir.

Bunun çalışmalarımızda son derece kaliteli ve teknolojik makine ve araçlar kullanarak, modern ve gelişmiş bir platformda çalışmalar yapmaktadır. Sağladığı üstün imkânları ile gelişen teknolojiye uyum ve gelişmiş seçenekler kullanarak müşterilerimizin daha elit bir ortamda servis desteği almasını sağlamaktayız.

7 / 24 Arçelik Destek & Randevu

ARÇELİK SERVİS HİZMETLERİMİZ


Arçelik Beyaz Eşya Servisi

 • Arçelik Buzdolabı Servisi
 • Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
 • Arçelik  Bulaşık Makinesi Servisi
 • Arçelik  Kurutma Makinesi Servisi
 • Arçelik  Ocak & Fırın Servisi
 • Arçelik  Ankastre Servisi

Arçelik Klima Servisi

 • Arçelik Klima Montaj Servisi
 • Arçelik Klima De-Montaj Servisi
 • Arçelik Klima Bakım Servisi
 • Arçelik Klima Arıza Onarım Servisi

Arçelik Kombi Servisi

 • Arçelik Kombi Arıza Servisi
 • Arçelik Kombi Bakım Servisi
 • Arçelik Kombi Petek Servisi

Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabı ürünü hakkında tam eğitimini almış donanımlı ekibimizle birlikte Arçelik Beyaz Eşya buzdolabınızın tüm sorunlarını profesyonel şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Servisimiz sırasında kullanılan parçalar orijinal yedek parçalardır. Müşterilerimize 1 yıl boyunca işçilik ve parça garantisi sunuyoruz.
Arçelik Servisi‘mize 0850 466 44 54’den ulaşabilir aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.

Arçelik  Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik Çamaşır makinesi konusunda uzman teknik kadromuzla Arçelik Beyaz Eşya kullanıcılarımıza her konuda teknik destek hizmeti sunuyoruz. Çamaşır makinenizin tamiri sırasında orijinal yedek parçalar kullanmaktayız. Yedek parçalar ve işçilik için 1 yıl garanti sunuyoruz. Arçelik Servisimize 0850 466 44 54 ‘den ulaşabilir aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi ile yaşanabilecek problemleri gidermek için alanında uzman ekibimizle yanınızdayız. Arçelik Beyaz Eşya servisi sırasında kullandığımız tüm parçalar orijinal yedek parçalardır. Sunduğumuz hizmet için 1 yıl malzeme ve işçilik garantisi veriyoruz. Arçelik Servisimize 0850 466 44 54 ‘den ulaşabilir aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.

Arçelik Klima ve Kombi Servisi

Klima ve Kombi konusunda uzman kadromuz ile Arçelik  Kombi ve Klimalarınızın servis hizmetini kapınızda vermekteyiz. Orjinal yedek malzeme kullanılarak bir garanti vermekteyiz. Arçelik Servisimize 0850 466 44 54 ‘den ulaşabilir aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.
 

#Arçelik Servisi 0216 473 0888 Aynı Gün Servis Yerinde Onarım 1 Yıl Garantili Hizmet Resmi Kurumsal Teknik Servisi

16 Aralık 2020
235 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  BİR YORUM YAZIN

  Call Now Button7/24 Çağrı Merkezi İSTANBUL BEYAZ EŞYA SERVİSİ