Altunizade Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Altunizade Beyaz Eşya Tamircisi

Altunizade Beyaz Eşya Tamircisi
Altunizade Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Altunizade Beyaz Eşya Tamircisi, Altunizade Buzdolabı Tamiri, Altunizade Çamaşır Makinesi Tamiri, Altunizade Bulaşık Makinesi Tamiri, Altunizade Klima Kombi Tamiri, Altunizade Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Altunizade Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Altunizade Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Altunizade Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Altunizade Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Altunizade Bosch Teknik Servisi, Altunizade Arçelik Teknik Servisi, Altunizade Miele Teknik Servis, Altunizade Elektrolux Teknik Servis, Altunizade Mitsubishi Teknik Servis, Altunizade Profilo Teknik Servis, Altunizade Beko Teknik Servisi,
Altunizade Samsung Teknik Servisi, Altunizade Simens Teknik Servisi, Altunizade Ariston Teknik Servisi, Altunizade Vestel Teknik Servisi, Altunizade Hotpoint Teknik Servisi, Altunizade İndesit Teknik Servisi,
Altunizade Altus Teknik Servisi,Altunizade Grundig Teknik Servis, Altunizade Alarko Teknik Servis, Altunizade LG Teknik Servis,
Altunizade Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Altunizade Bosch Teknik Servisi, Altunizade Miele Teknik Servis, Altunizade Mitsubishi Teknik Servis, Altunizade Arçelik Teknik Servisi, Altunizade Elektrolux Teknik Servis, Altunizade Profilo Teknik Servis, Altunizade Beko Teknik Servisi, Altunizade Samsung Teknik Servisi, Altunizade Simens Teknik Servisi, Altunizade Ariston Teknik Servisi, Altunizade Vestel Teknik Servisi, Altunizade Hotpoint Teknik Servisi, Altunizade Altus Teknik Servisi, Altunizade İndesit Teknik Servisi, Altunizade Grundig Teknik Servis, Altunizade LG Teknik Servis,Altunizade Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*