Altınşehir Beyaz Eşya Tamircisi

Altınşehir Beyaz Eşya Tamircisi

Altınşehir Beyaz Eşya Tamircisi
Altınşehir Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Altınşehir Beyaz Eşya Tamircisi, Altınşehir Buzdolabı Tamiri, Altınşehir Çamaşır Makinesi Tamiri, Altınşehir Bulaşık Makinesi Tamiri, Altınşehir Klima Kombi Tamiri, Altınşehir Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Altınşehir Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Altınşehir Beyaz Eşya Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Altınşehir Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Altınşehir Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Altınşehir Bosch Teknik Servisi, Altınşehir Arçelik Teknik Servisi, Altınşehir Miele Teknik Servis, Altınşehir Elektrolux Teknik Servis, Altınşehir Mitsubishi Teknik Servis, Altınşehir Profilo Teknik Servis, Altınşehir Beko Teknik Servisi,
Altınşehir Samsung Teknik Servisi, Altınşehir Simens Teknik Servisi, Altınşehir Ariston Teknik Servisi, Altınşehir Vestel Teknik Servisi, Altınşehir Hotpoint Teknik Servisi, Altınşehir İndesit Teknik Servisi,
Altınşehir Altus Teknik Servisi,Altınşehir Grundig Teknik Servis, Altınşehir Alarko Teknik Servis, Altınşehir LG Teknik Servis,
Altınşehir Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Altınşehir Bosch Teknik Servisi, Altınşehir Miele Teknik Servis, Altınşehir Mitsubishi Teknik Servis, Altınşehir Arçelik Teknik Servisi, Altınşehir Elektrolux Teknik Servis, Altınşehir Profilo Teknik Servis, Altınşehir Beko Teknik Servisi, Altınşehir Samsung Teknik Servisi, Altınşehir Simens Teknik Servisi, Altınşehir Ariston Teknik Servisi, Altınşehir Vestel Teknik Servisi, Altınşehir Hotpoint Teknik Servisi, Altınşehir Altus Teknik Servisi, Altınşehir İndesit Teknik Servisi, Altınşehir Grundig Teknik Servis, Altınşehir LG Teknik Servis,Altınşehir Alarko Teknik Servis,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button7/24 Çağrı Merkezi