Acıbadem Beyaz Eşya Tamircisi

beyaz-esya-Servisi
beyaz-esya-Servisi

Acıbadem Beyaz Eşya Tamircisi

Acıbadem Beyaz Eşya Tamircisi
Acıbadem Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 servis seçeneğimizle Hızlı&Güvenilir&Uzman 22 farklı ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Uygun fiyat garantisi ve yerinde onarım seçeneği ile İstanbul her bölgesine Servis Hizmeti veren ekiplerimiz ile Hizmet vermekten memnun oluruz.
Acıbadem Beyaz Eşya Tamircisi, Acıbadem Buzdolabı Tamiri, Acıbadem Çamaşır Makinesi Tamiri, Acıbadem Bulaşık Makinesi Tamiri, Acıbadem Klima Kombi Tamiri, Acıbadem Endürtriyel (sanayi tipi) Cihaz, Acıbadem Soğuk Hava Deposu Tamir&Bakım&Onarım’ı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.
Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır..
Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.
Evinizdeki Ankastre Fırın, Davlumbaz, Ankastre, ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.
Acıbadem Beyaz Eşya Servisi çalışmasını, ihtiyacı olan müşterilerin çağrı merkezini araması ile başlar.
Gezici servis aracı ile müşteri adresine ulaşan güler yüzlü personel, sorunun tespitini gerçekleştirir. Sonrasında da müşteri detaylı biçimde bilgilendirilir.
Sorun yerinde giderilecek şekildeyse, çalışma müşteri onayıyla başlatılır ve test çalışmaları sonrasında sorunsuz biçimde cihaz teslim edilir.
Sorun daha büyük ve yerinde tamir olanağı bulunmuyorsa, Acıbadem Beyaz Eşya Servisi olarak müşterilerimize geçici kullanım için yedek buzdolabı sağlayarak tamiri gereken cihazı servisimize alıyoruz.
Kısa zaman sonunda da ekibimizin tamir ettiği cihazı sorunsuz bir şekilde , siz değerli müşterilerimizin adresine ulaştırılıyor.
Acıbadem Bosch Teknik Servisi, Acıbadem Arçelik Teknik Servisi, Acıbadem Miele Teknik Servis, Acıbadem Elektrolux Teknik Servis, Acıbadem Mitsubishi Teknik Servis, Acıbadem Profilo Teknik Servis, Acıbadem Beko Teknik Servisi,
Acıbadem Samsung Teknik Servisi, Acıbadem Simens Teknik Servisi, Acıbadem Ariston Teknik Servisi, Acıbadem Vestel Teknik Servisi, Acıbadem Hotpoint Teknik Servisi, Acıbadem İndesit Teknik Servisi,
Acıbadem Altus Teknik Servisi,Acıbadem Grundig Teknik Servis, Acıbadem Alarko Teknik Servis, Acıbadem LG Teknik Servis,
Acıbadem Regal Teknik Servisi ,olarak servis&bakım,&tamir ve montaj çalışmaları yürütmektedir.
Uzman ve sektörde bilinen markalar servis hizmeti vermek için sertifika sahibi olan personelleriyle çalışma yürüten firmamızın çalışmaları, işçilik ve gerektiğinde parça değişimine gidilecek ise parça garantili olarak yapılmaktadır.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ
⭐Profesyonel Kadro
⭐2 Yıl Onarım Garantisi
⭐Hızlı Servis Hizmeti
⭐Orjinal Parça Değişimi
⭐7/24 Çağrı Merkezi


Acıbadem Bosch Teknik Servisi, Acıbadem Miele Teknik Servis, Acıbadem Mitsubishi Teknik Servis, Acıbadem Arçelik Teknik Servisi, Acıbadem Elektrolux Teknik Servis, Acıbadem Profilo Teknik Servis, Acıbadem Beko Teknik Servisi, Acıbadem Samsung Teknik Servisi, Acıbadem Simens Teknik Servisi, Acıbadem Ariston Teknik Servisi, Acıbadem Vestel Teknik Servisi, Acıbadem Hotpoint Teknik Servisi, Acıbadem Altus Teknik Servisi, Acıbadem İndesit Teknik Servisi, Acıbadem Grundig Teknik Servis, Acıbadem LG Teknik Servis,Acıbadem Alarko Teknik Servis,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*